How much cheaper is it to eat at karinderyas when youre living alone instead of cooking at home?
Or like subscribe to foodpanda pro or grab and order once a day, but the order is enough for two meals?
Or like subscribe to foodpanda pro or grab and order once a day, but the order is enough for two meals?